Daily Archives: 31 Травня, 2024

Нестандартна форма педагогічної ради

31 травня 2024 року 28 членів колективу мали можливість взяти участь у нестандартному засіданні педагогічної ради “Проблеми та виклики Нової української школи”. Нова форма проведення заходу дала можливість кожному педагогу проаналізувати власні практико-теоретичні знання з питання впровадження Концепції НУШ у 1-6-х класах, спрогнозувати перспективи для реалізації нових принципів навчання у 7-х класах. Заступник директора Галина Тараненко, сертифіковані тренери з впровадження реформи Алла Драганова та Наталія Чамлай спроектували засідання педагогічної ради у формі ділової гри, яка відбулася на лоні природи. У процесі нестандартних завдань визначено питання, які спонукають до подальшого вдосконалення та професійного розвитку. Найбільш проблемні питання було запропоновано внести до плану роботи для додаткового опрацювання та розгляду в наступному навчальному році.

Свято Останнього дзвніка 2024

Вітаємо всіх зі святом останнього дзвоника! Цей навчальний рік був надзвичайно насиченим і непростим. Ми переживали тривоги, випробовування та виклики, але разом ми вистояли на фронті знань. Наші досягнення – це результат спільної праці, підтримки та незламного духу.

💙💛Хочемо висловити особливу подяку нашим захисникам із Збройних Сил України, які забезпечували нам спокій і безпеку, що дозволило нам навчатися і розвиватися. 💙💛

Висловлюємо щиру вдячність батькам, які були поруч із дітьми, підтримували їх і допомагали долати всі труднощі. 🤗

Дякуємо вчителям за їхню відданість, професіоналізм та невтомну працю, яка надихала та мотивувала учнів до нових звершень. 💐

І, звісно, велике спасибі нашим учням! Ваше прагнення до знань, наполегливість і сила волі стали запорукою наших спільних перемог. 📚

Ми пишаємося кожним із Вас і бажаємо яскравих успіхів у майбутньому. Попереду – нові горизонти, нові знання і нові перемоги!