Daily Archives: 16 Травня, 2024

Заходи до дня вишиванки

Учні Первомайської гімназії № 2 долучилися до марафону до Всесвітнього дня вишиванки від МОЦНПВТК УМ, а саме до заходу “Відкритий майданчик «Моя вишиванка», де створювали свою власну вишиванку з доступних матеріалів: кольоровий папір, тканина, фарби, пластилін, нитки, бісер тощо. Кожен учасник зміг обрати свій унікальний дизайн та «вишити» його на тканині, папері чи іншому матеріалі за допомогою різних технік. Також випробовували себе у тематичній пізнавальній квест-грі «Народжені у вишиванці», де отримали сертифікати.

Первомайська гімназія № 2 щиро вітає всіх із Днем вишиванки!

Українська вишиванка – це не просто традиційний одяг, це наше ДНК, символ багатовікової історії, культурної ідентичності та національної гордості.

Вітаємо із таким особливим святом, а також уклінно дякуємо нашим Героям, які вдягли піксель, аби захистити наше право носити вишиванку! #деньвишиванки

UNICEF Ukraine

UNICEF

#Дякуємо_ЗСУ

#ЗСУ

#УФСЗР

#Спорт_заради_розвитку

#sport_for_development

Участь у загальнодержавному моніторингу якості освіти

14 та 15 травня здобувачі освіти 6-Б та 8-Б класів взяли участь у загальнодержавному моніторингу якості освіти з математики. Галина Тараненко, відповідальна за проведення тестування в закладі, Олена Кудревич, інструктор з проведення тестування, Анжела Смачко, технічний адміністратор та класні керівники Олена Кудревич та Галина Компанієць здійснили велику організаційно-роз’яснувальну роботу серед учнів та їх батьків у підготовчому етапі, проведенні пробного та основного тестування. 21 та 22 травня на учнів чекає тестування з української мови. Бажаємо успіхів!