Daily Archives: 15 Жовтня, 2024

Тиждень початкової школи.Вівторок

У Первомайській гімназії №2 триває “кольоровий” Тиждень початкової школи. Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Другий день тижня -жовто-блакитний. День вшанування української мови. Діти декламували вірші про Україну, писали творчі роботи “Все буде Україна”. Учні 1 класу взяли участь засіданні мовного клубу “Плекаймо рідну мову”.

Екскурсія 3-А до осіннього лісу

Учні 3 – А класу разом з батьками вирушили на відпочинок до осіннього лісу. Тепла сонячна погода, свіже повітря та різнобарвний казковий світ неабияк підзарядили мандрівників. Діти разом з вчителькою досліджували екосистему хвойного лісу, збирали природний матеріал для майбутніх поробок, змагалися у спритності під час рухливих розваг і просто дихали на повні груди чистим повітрям. Щасливі та наповнені поверталися додому, а подумки залишалися з природою, згадуючи поетичні рядки Ліни Костенко: “Цей ліс живий. У нього добрі очі…”