Daily Archives: 16 Жовтня, 2024

Екскурсія 3-А класу до волонтерського притулку для собак та котів

16 жовня учні 3-А класу, класний керівник Драганова А.О, разом з батьками зібралися щоб відвідати волонтерський притулок для собак та котів. Ця екскурсія була продовженням уроку Добра в рамках акції “Щаслива лапа” та ІХ Всеукраїнської акції “Нарру Гав для Сірка”. Діти принесли корм, крупу, хліб та інші продукти, щоб пригостити хвостиків. Уважно слухали пані Олену про історію створення нею притулку, про важкі будні по догляду за тваринами та окремі історії про кожного песика. Діти пригощали собак, гладили їх, налагоджували контакт, адже безпритульні тварини ставляться до людей з недовірою. Такі люди як пані Олена викликають захоплення та повагу. Світ не без добрих людей!

Бібліотечні уроки «Зустріч з книгою»

До тижня початкової школи бібліотекарем гімназії №2 були проведені бібліотечні уроки «Зустріч з книгою». Діти активно провели час та познайомилися з новими для себе казками та письменниками. Учні взяли участь в акції “Подаруй книгу класній бібліотеці “! День залишив купу позитивних емоцій та вражень у нових користувачів бібліотеки першокласників. А також постійні читачі інших класів мали змогу поповнити свій багаж знань новою інформацією.

Тиждень початкової школи. Середа

Сьогодні в нашій гімназії “червоний кольоровий день”. Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. У класах були проведені години спілкування присвячені Всесвітньому дню хліба, учні писали диктант про хліб, грали в цікаві ігри, вікторини та вчилися шанувати хліб. Бібліотекар Родіка Василівна провела для учнів цікаві бібліотечні уроки “Зустріч з книгою”. Діти активно провели час та познайомилися з новими для себе казками та письменниками. Учні взяли участь в акції “Подаруй книгу класній бібліотеці!”, в конкурсі малюнків до казок.

Щирі вітання з нагородами!

#героїзнами Український Державний Центр Позашкільної Освіти – УДЦПО

Учні Первомайсько гімназії № 2 долучилися до Всеукраїнського онлайн челенджу «Герої з нами!» до Дня Захисника та Захисниці України та отримали дипломи!Вітаємо!

Учні писали листівки вдячності на фронт, малювали малюнки, вітали привітаннями,організували благодійні акції та флешмоби на підтримку захисників.

Разом до Перемоги!Слава Україні!Слава ЗСУ!