Daily Archives: 21 Березня, 2024

День чудернацької зачіски

День чудернацької зачіски пройшов у нашій гімназії 💇

Зачіска – це своєрідна візитівка кожної людини.Вона віддзеркалює настрій,і може підсилити його.😄

Настала весна, скоро канікули,тому ми вирішили додати у сьогоднішній день яскравих кольорів за допомогою креативних зачісок. Незвичайні, креативні,цікаві вигадливі, барвисті,різних геометричних форм, стилів,чи з додаванням особливого декору зачіски дали змогу створити яскравий образ наших дітей та вчителів ,що запам’ятовується і виділяється з натовпу.Це допомогло наповнити нашу гімназію барвами, емоціями та безтурботним, чудовим настроєм.🌟

https://www.youtube.com/watch?v=q03O5kw_DiE: День чудернацької зачіски

Всесвітній день людей з синдромом Дауна

21 березня Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Саме 21 число третього місяця було обрано, щоб підкреслити унікальність трьох копій 21-ї хромосоми, які є причиною синдрому Дауна.

Коли ми говоримо про людей з синдромом Дауна ми повинні пам’ятати, що вони, як і всі ми, мають свої мрії, страхи, амбіції та почуття. І вони не “діти сонця” чи “сонячні”, вони особистості.

Народження дитини з синдромом Дауна не залежить від способу життя, спадковості, рівня освіти чи соціального статусу і моральних якостей, батьків. Синдром Дауна не знає кордонів і може торкнутися будь-кого.

Та говорячи про права та прийняття суспільством людей з синдромом, ми маємо пам’ятати, що інклюзивність означає не просто включення, а це в першу чергу про рівність, визнання та повагу.

Як суспільство, ми маємо сприяти покращенню якості життя, в якому можливе гідне та щасливе життя людей з синдромом Дауна.
Досить довгий час побутувала думка, що люди із синдром Дауна не можуть навчатись, працювати і жити звичайним життям.

На фото відомі люди з синдромом, чиї історії переконують у зворотному.

Маріанна Ахрарова
Перша в Україні акторка із синдромом Дауна. Права на фільм з нею викупили НВО.

Софія Жирау
Пуерториканка, яка стала першою моделлю Victoria’s Secret, у якої діагностований синдром Дауна.

Богдан Кравчук
Перший українець із синдромом, який здобув вищу освіту і отримав диплом бакалавра історії.

Пабло Пінеда
Відомий іспанський актор і перший житель Європи, який отримав університетську освіту.

Карен Гаффні
Перша людина із синдромом Дауна, яка змогла переплисти Ла-Манш. До того ж, вона стала золотою медалісткою Паралімпійських ігор і доктором Університету Портленда.

Тім Гарріс
Хлопець зі штату Нью-Мексико став відомим ресторатором. Його заклад Tim’s Place називають найдружелюбнішим рестораном у світі.

Джеймі Брюер
Акторка, що зіграла у культовій “Американській історії жахів”.

Паскаль Дюкенн
Бельгійський актор театру і кіно. Отримав нагороду за найкращу чоловічу роль на Каннському кінофестивалі і став командором ордена Корони.

Публікація підготовлена в рамках проєкту “Сила в єдності команди” за підтримки Fondazione L’Albero della Vita – onlus