Daily Archives: 22 Березня, 2024

Читання з розумінням

На виконання рішення педагогічної ради “Читання з розумінням як сттратегічно важлива компетентність здобувачів освіти” з 18 по 22.03.2024 року відбулися у закладі показові заняття педагогів кожної освітньої галузі.

Педагоги Олена КУдревич, Олена Хлебна, Галина Компанієць та Діана Кравецька презентували індивідуальну структуру навчального заняття, де поряд із формуванням ключових компетентностей розвивають здатність особи широко розуміти текст як частину повсякденного життя й навчальної діяльності, формування вмінь знаходити нову інформацію, відтворювати та використовувати її, інтерпретувати зміст і формулювати умовиводи.

Присутні на заняттях виокремили для себе ефективні форми та методи роботи з розвитку наскрізного вміння “читання з розумінням”.

“Аби проявити увагу до ветерана, ніколи не кажіть…”

Хоч би як нам було цікаво, хоч би як ми хотіли дізнатися, коли ж закінчиться війна, пам’ятаймо про особисті кордони одне одного. Запитайте ветерана чи ветеранку, як їх зустріли вдома, як почуваються, чим планують займатися, чи потрібна якась допомога… 🫂 Навіть якщо людина цього не покаже, насправді вона буде глибоко вдячна вам за повагу і тактовність.

“Лабораторія на 1 м²”

22 березня для учнів 4-А класу, які цікавляться природничими науками, було проведене заняття “Лабораторія на 1 м²”. Вчитель географії Смачко Анжела Сергіївна розповіла учням про топографічні карти, про план місцевості та його умовні знаки. Разом з учнями зобразили свій план місцевості, а саме проклали умовними знаками свій маршрут від школи до свого будинку. Кожен учень намалював свій план місцевості. Діти з цікавістю та інтересом розповідали, які географічні об’єкти в них зустрічаються по дорозі додому.