Daily Archives: 25 Березня, 2024

Засідання консультаційної групи “Цифрова грамотність”

25 березня відбулося онлайн-засідання консультаційної групи “Цифрова грамотність” з теми «Створення інтерактивного аркуша» в програмі Liveworksheets. Ірина Михайлівна Гримач надала рекомендації, як користуватися цією програмою та як створювати інтерактивні аркуші для організації дистанційного та змішаного навчання.

Педагоги зареєструвалмся в програмі, опрацювали покроковий алгоритм створення інтерактивних аркушей. Педагоги отримали багато цікавого та навчилися нових цифрових інструментів для організації навчального процесу.

Що таке “весняна хандра”?

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я. Тому, навіть якщо сонце вже б’є променями в вікно, бути не в доброму гуморі навесні – нормально.

Чому так відбувається і як з цим впоратися, читай у каруселі.

І пам’ятай (в будь-який сезон): ми не можемо зупинити планету, скасувати зміну пір року та інші речі, що нам не під силу. Але можемо взяти відповідальність за своє ментальне здоров’я та подбати про нього 🤝

Шкільний тур конкурсу “ Знай і люби свій рідний край “

З метою підтримки обдарованих і талановитих дітей, патріотичного та художньо-естетичного виховання , серед учнів нашої гімназії був проведений шкільний тур конкурсу “ Знай і люби свій рідний край “. Учні та учениці демонстрували свої вироби . Кращі роботи будуть представлені на ІІ міському етапі обласного конкурсу декоративно — ужиткового мистецтва “ Знай і люби свій рідний край”.