Daily Archives: 20 Березня, 2024

20 березня – Всесвітній день Землі!

20 березня – Всесвітній день Землі! Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Цю дату обрали не випадково: 20 березня знане як день весняного рівнодення – символ пробудження природи та початку нового кола її розвитку.

Мета – звернути увагу людей на проблеми, які вони створюють своєю діяльністю; замислитись над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас може зробити задля пом’якшення наслідків зміни клімату, збереження нашої Планети, її екосистеми і ресурсів.

Учні готували проєкти до Дня Землі, проходили цікаві вебквести та отримали сертифікати за них, а також малювали малюнки із закликами берегти нашу планету,які продемонстровані у відеоролику. Приємного перегляду!

https://www.youtube.com/watch?v=CG8BfLHXqR0: 20 березня – Всесвітній день Землі!

“Тиждень казки”

У 1-А класі пройшов “Тиждень казки” під гаслом ” Хоче казка нас навчити, як по правді а світі жити” Діти з радістю перевтілювалися в казкових персонажів, брали участь із задоволенням в інсценізації. Відгадували загадки та виконували завдання казкової вікторини .Пройшли квест “Сторінками казкового життя” Читали уривки улюблених казок та переказували.